Samoobslužné predajné automaty

Samoobslužné predajné automatyV roku 2011 sme rozšírili našu ponuku o samoobslužné predajné automaty v oblasti predaja investičného zlata a striebra, elektronických výrobkov, drogistického tovaru, farmaceutických potrieb a pomôcok, čo predstavuje úplnú novinku na Slovenskom a Českom trhu. Systém samoobslužných predajných automatov je postavený na najmodernejších technológiách, ktoré aktívne komunikujú a on-line informujú o každom chýbajúcom tovare prostredníctvom sms a internetu.

Naša spoločnosť BREMOX solution, s.r.o., účelovo vyhľadáva nové riešenia, ktoré pomôžu a obohatia spektrum ponúkaného tovaru a služieb v zabehnutých prevádzkach, ktoré sa usilujú napredovať s dobou a ponúkajú inovátorské riešenia a originalitu.

Vending automaty, alebo tiež samoobslužné predajné automaty sú vhodné pre inštaláciu vo vonkajších, ale aj vnútorných priestoroch, nakoľko obsahujú termostat, ktorý udržiava požadovanú teplotu. GSM jednotka on-line komunikuje s mobilným telefónom o aktuálnom predaji a potrebe doplnenia tovaru.

U niektorých typov automatov je tovar vizuálne dostupný, až po zosnímaní veku z občianskeho preukazu na ID čítačke, kedy sa otvoria rolety a sprístupnia ponúkaný tovar. Po zakúpení tovaru sa rolety automaticky zatvoria. Automat akceptuje občiansky preukaz SK, CZ a PL.

Ich výhodou je, že každý regál je flexibilný a ten môžete regulovať podľa výšky, šírky tovaru / max. šírkou celého regálu /, ale hlavne do hĺbky, čo je chránené patentom.

Je samozrejmosť, že automat je odolný voči vandalizmu!!!

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

  • základný rozmer automatu je 89x88x186cm až 151x88x186cm, pričom k jednému základnému automatu s ovládacím panelom je možné pripojiť
  • ďalší predajný box / DUAL / a tým rozšíriť ponuku na 3920  predávaných produktov 168 rôznych typov. Maximum sú 3 predajné boxy k 1 základnému automatu s ovládacím panelom.
  • automat obsahuje dvore s nezávislými bezpečnostnými zámkami,
  • tovar v automate je osvetlený vysoko efektným LED systémom,
  • výťah dopraví vybraný výrobok do výdajnej zásuvky, ktorá sa ľahko otvára,
  • vysoko modulárny systém, ktorý umožňuje kedykoľvek a hlavne jednoducho rozšíriť systém o ďalšiu predajnú zásuvku,
  • každý regál je flexibilný a ten je možné regulovať podľa výšky, šírky tovaru / max. šírkou celého regálu /, ale hlavne do hĺbky. Tento jedinečný systém je chránený patentom,
  • chladiaca a vykurovacia jednotka, ktorá udržiava v automate požadovanú teplotu / predaj liekov a potravín /,
  • dotyková obrazovka poskytuje množstvo informácií o produktoch pomocou popisov, obrazu, videa a reklamy,
  • napájanie 230V, spotreba el. energie 120W,